Domov Nezaradené Najnovšie nože tohto týždňa!

Najnovšie nože tohto týždňa!

ako Knifeland

Slovakian bladesmit handmade knife maker
Andrew KWorkshop
Surový nôž pre poriadneho chlapa, či riadnu divožienku. Taka bola myšlienka…Čepeľ 140/4 mm hlboko leptaná 19191 s hamonom. Rúčka je zo stabilizovaného profilovaného dreva, púzdro darovala kravička .


materiál D2 antikora dĺžka čepele 11cm celková dĺžka 23,3 CM rúčka jaseň kovaný sendvič


materiál 19191 vložka čepele 13 CM celková dĺžka 25,2 CM


oceľ D2 a antikora dĺžka čepele 17 CM celková dĺžka 29cm

Ján Martončík – Tojsko

Kovaná W5(19191),mosadz,sob a stabilizovaná osika od
Stabilizované drevo Veľký Lom.

Púzdro tulcové 3 mm hovädzia hladenica.

Ďalší mierne nezvyčajný nôž dokončený. Takého malého pomocníka, ktorý sa zmestí do každého vrecka, by som ho nazvala plesknutou žabkou Nerezová oceľ elmax v hrúbke 5.2 mmTvrdosť 60 hod.Dĺžka noža 16.5 cmDĺžka čepele 7.5 cmRuka: uhlíkové a mozaikové čapy, paracord remienokPuzdro hovädzia koža a uhlík.

David Posselt
David Posselt – DP KNIVES
Iakab Gavril
Iakab Gavril

Po dlhej prestávke na príspevkoch sa vrátim s kuchynským nožom, čepeľ z vg 1, kvalita pána

Ferenc Sági

o 62 hod, dĺžka čepele 17 cm, maximálna šírka 5 cm a hrubka 2,7 mm. Brúsený dubový brúsený, uhlíkové nity, mozaikový kolík a biele vložky.


Imro Poprocký


Dobrý den! Chcel by som vám predstavit zatvaračik Lars.Čepel a bolstre sú s damasteelu,konštrukcia Titan,Rukovet Mamutí kel.Čepel behá na bronzových podložkách.Poistka je linerlok.Celá dl v otvorenom stave:177mm. V zatvorenom:100mm.Čepel a bolstre sú kalené na 60 hrc.Foto : Michal PanecNož je volný!V ponuke

Zanechať komentár

Tieto stránky používajú cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke stránok. Používaním stránok vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia. Akceptovať Čítať viac