Home Nezaradené Knifeland, Stránka ktorá vám zmení budúcnosť, ako?

Knifeland, Stránka ktorá vám zmení budúcnosť, ako?

by Knifeland

Milí remeselníci, určite si veľa z vás už všimol, že skoro všetky podujatia sa rušia v našom či vo vašom okolí. Sme tu preto aby sme Vám pomohli a vaše remeselné podnikanie posunuli viac vopred a ukázali svetu, čo máme „doma“ ! Prečo?

778C48D7-FA41-4612-B98C-B647B24524FF

Tento rok žiaľ priestory a predajné stoly vyzerajú takto. Je to asi najhorší moment čo remeselník môže zažiť. Prezentácia svojho remesla totižto nie je iba o tom, že to človek kúpi ale o tom ako remeselník ten svoj produkt opíše a ponúkne. Je to smutné ale kým to nariadenia nedovolí budeme takto žiť dlho a to je dosť možné, že to bude aspoň do budúceho roka a to do jari.

Tak bolo na remeselných trhoch ešte pred dvoma rokmi v zime, žiaľ tento rok sme to nemali česť zažiť. Otázne je či nám vôbec dovolia vianočné trhy. Netreba to vzdať, my s tým pomôžeme tiež.

Market without covid vírus obmedzenia pomoc

Okrem toho, že sa k nám zaregistrujete čo viac ponúkame? Osobný účet a prehľadný obsah objednávok ako aj dávanie kupónov vašim zákazníkom pri zľave ale to neje všetko. Vidíte svoj osobný rást v predaji vlastným grafom ktorý si viete nastaviť na mesačný alebo týždenný graf tak neváhajte a začnite to teraz.
Ponúkame Vám na predávanie a prezentovanie svojich produktov zadarmo. Každý deň viac a viac sledovateľov z celého sveta a stránka je preložená do rôznych jazykov tým pádom Vás nájdu aj tí od ktorých ste ani nečakali.
Tento rok to mali ťažké aj nožiari a pre nich máme vytvorené exklúzívne kategórie!
Fotka z portálu indafoto.hu

Related Videos

Leave a Comment