Domov Nezaradené Martin Vasil – MV Knives, unikátna novinka!

Martin Vasil – MV Knives, unikátna novinka!

ako Knifeland

mv-knivesZa týmto loveckým nožom sa ukrýva výnimočný príbeh. Ranč pod Ostrou skalou je krásne miesto v srdci prírody Slovenského raja, kde sme v nedeľu cestovali, aby sme odovzdali nôž svojmu novému majiteľovi. Práve toto miesto bolo motívom pre moju prácu posledné mesiace. Lovecký nôž, ktorý som vyrobil pre majiteľa ranča bol darom od jeho synov, ktorí majú k svojmu otcovi veľkú úctu. Na jednej strane čepele je vyrytý samotný ranč podľa reálnej fotografickej predlohy. Ranč, ktorý pán Ján Johan Fabian vybudoval sám svojimi rukami a za čo ho ja veľmi vážim a chovám k nemu veľký rešpekt. Druhej strane dominuje mohutný kôň, ktorý je symbolom ranča. 

Nôž bol odovzdaný v krabici, na ktorej bola rezba Ranča pod Ostrou skalou. gravírovanie: rytina oceľ: N690, zakalená na 60,1HRc dĺžka čepele: 120mm hrúbka čepele: 4mm drevo: stabilizovaný javor puzdro: hovädzia koža.

mv-knives
mv-knives
mv-knives
mv-knives

V ponuke

Zanechať komentár

Tieto stránky používajú cookies k analýze návštevnosti a bezpečnej prevádzke stránok. Používaním stránok vyjadrujete súhlas s našimi pravidlami pre ochranu súkromia. Akceptovať Čítať viac